TR | EN

 

Düğün Dansı ülkemizde yeni gelişmeye başlayan bir kavram olup, rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenleriyle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, yeni bir atılıma ön ayak olan Hande Kayacık Dance Company 2007'den beri her sene yüzlerce çiftin Düğün Danslarına başarı ile imza atmaktadır.

 

 

Yöresel Dersler

 
Düğün, Nişan, Sünnet vs kutlamanızda çalacak müziklere sizinle birlikte ailenizin ve arkadaşlarınızın da pistte dans ederek eğlenmelerini ister misiniz? Hande Kayacık Dance Company olarak bir ilke daha imza atıyoruz. İster size özel hazırlanacak programlarla ister belirli tarihlerde gerçekleşen Yöresel Dans Workshoplarımıza katılarak bu özel günde hem doyasıya dans edip eğlenin hem de sevdiklerinize hayatları boyunca unutmayacakları bir armağan vermiş olun. 

İTÜ Halk Oyunları Bölümünden mezun Anadolu Ateşinin eski dansçıları tarafından verilen Yöresel Dans dersleri ile bu özel günü hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirebilirsiniz.

 

Danslar:

 

 

Grup Dansı

Arkadaşlarınızla yapacağınız Grup Dansı ile gecenize renk katmaya ne dersiniz?

 

 

 

Angels

Düğünün ilk anlarında, bütün dikkatler size yönelmişken, Angels ile yapacağınız Salona Giriş ve İlk Dans ile düğününüze farklı bir tat katmak ister misiniz?
Minik dansçılarımızın Beyaz Kurdelelerle yapacakları açılış ile salona girişinizi unutulmayacak tatlı bir şova dönüştürebilirsiniz.
Sıra İlk dansa geldiğinde ise Angels sizi yalnız bırakmayacak, arkanızdan Gül Yaprakları dökerek size eşlik edecektir.
Minik Dansçılarımızın hazırlamış oldukları koreografik şov ise gecenize renk katacak güzel bir anı olacaktır.


   

Mezun Ettiklerimiz
DANSI TAKİP ET


Anasayfa | Paketler | En iyi Düğün parçaları | İletişim
© Copyright 2012-2016 Tüm hakları saklıdır..

Alternative content